ilaçlanan alanlar
Otel ve Pansiyon

Otel ve Pansiyon ilaçlama

otel ilaçlama mardinOteller gerek haşere gerek ise kemirgenler açısından oldukça uygun olan yaşam alanlarıdır. Haşerelerin ve kemirgenlerin otel gibi toplu yaşam alanlarında gıda ve sıvı gibi ihtiyaçlarını karşılamaları çok daha kolay olduğu için bu tarz toplu yaşam alanlarını sürekli olarak hijyenik tutmak oldukça zordur. Bu nedenle bu alanlarda haşerelerin üreme hızları oldukça yüksektir.

Oteller değişik ülkelerden gelen insanları konuk eden alanlar oldukları için bu sorun çok daha tehlikeli boyutlarda seyir edebilmektedir. İnsanlar ve eşyalar aracılığı ile farklı ülkelerden gelen hastalık ve virüslere karşı otel ilaçlama mutlak suretle profesyonel firmalar tarından yapılmalıdır.

Otel ilaçlama yaptırmadan önce alanınızın konusunda uzman mühendislerimiz tarafından incelenmesi hangi haşereye karşı hangi ilacın kullanılması gerektiğinin yerinde tespiti yapılmalıdır.
Çalışanlarınızın ve konaklayan müşterilerinizin sağlıklarını güvence altına alabilmek, sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratabilmek için ilaçlama kampanyalarımız ve pest kontrol yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. 7/24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.