ilaçlanan alanlar
Ofis ve İş Hanları

ofis ilaçlamaOfislerimiz ve içlerinde bulundukları iş hanları yaşamımızın büyük bir bölümünü, hatta evimizden daha fazla zaman geçirdiğimiz alanlardır. Doğal olarak bu kadar fazla zaman geçirdiğimiz iş yerlerimizde etrafımızda haşerelerin bulunmasını istemeyiz. Çalışma alanlarımızın mümkün olduğunca hijyenik olması sağlığımız açısından büyük öneme sahiptir.

İşyeri ilaçlaması yapılırken uygulamanın profesyonel olarak yapılması gerekli olup, ön fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra uygulamaya başlanması gerekmektedir.

Özellikle kemirgen mücadelesinde yapılan hatalı ilaç seçimleri, kemirgenlerin görülemeyen ve de ulaşılamayan alanlarda ölmelerine sebebiyet vermekte bunun neticesinde alanınız üzerinde oldukça maliyetli olan tadilat sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır.

İşyeri ilaçlama sorunlarınız ve keşif olanaklarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman keşif personellerimiz sizlerin haşeresiz ve kemirgensiz steril bir çalışma ortamına sahip olabilmeniz için gerekli olan tüm tedbirleri önceden alarak, riskler oluşmadan önlem almanızı sağlamakta, böylece çalışanlarınız ve müşterileriniz istenmeyen görüntüler ile asla karşılaşmamaktadırlar.

Çevre İlaçlama huzurlu çalışma ortamlarını sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının daima bilincinde olup çevre ve insan sağlığına vermiş olduğu önem ile de kendi sektöründe daima öncülük etmeye devam etmektedir.