Kurumsal ilaçlama
Neden Biz

Tecrübemiz ile Farkındalık Yaratıyoruz.

Firmamızın personeli eğitimlerinin yanında uzun yıllardır bu alanda çalışıyor olmanın tecrübesi ile her türlü zararlılarla mücadelede mutlak memnuniyet sağlamaktadır.


Standartlara Uygun Ekipmanlar ile İlaçlama Yapıyoruz.

Hem teknolojik hem de yasal standartlara uygun donanım ile en ulaşılmaz noktalarda ilaçlama yaparak kesin çözümlere ulaşmanızı hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.


Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü Onaylı İlaçlar Kullanıyoruz.

Şirketimiz ilaçlama esnasında kullandığı ilaçlarının Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olması sayesinde sizleri haşerelerden korurken sağlığınızı da koruma altına alıyor.


Uzman Ekiplerle 7/24 Çalışıyoruz.

Günün her saati ulaşılabilir olmakla kişilerin günlük yaşantısında aksamaya uğramayacak ilaçlama çözümlerini profesyonel ve uzman ekiplerimiz ile sunuyoruz.


En Uygun Çözümü En Cazip Fiyatlarla Sunuyoruz.

Haşereler ile mücadele ekiplerimiz mevcut alan ve zararlı türüne göre en makul ilaçlama yöntemini belirlemekte ve sizlere bu hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.


Mardin ve Çevre İllere Hizmet Sunuyoruz.

İlaçlama servisimizin kaliteli hizmetinden daha fazla kişinin faydalanması için Mardin ve Çevre illerin her noktasında faaliyet göstermekteyiz.


İlkeli ve dürüst çalışmayı amaç edinmiş şirket prensibimiz.  
Sektörün lider kuruluşu olmayı hedefleyen yönetici kadromuz.