ilaçlanan alanlar
Pastane ve Fırınlar

Fırın Pastane ilaçlama pastane ilaçlama

Fare ve böcekler özelikle fırın ve pastane-cafe  gibi nemli sıcak ortamları severler ayrıca bu alanlarda yiyecek çeşitliliği de oldukça fazladır. Pastane gibi üretim yapılan alanlarda sürekli yani periyodik ilaçlama önerilmektedir. Sebebi üretim yapılan alanlara fazla mal girişi olmasıdır. Alınan yumurta, susam, un ve çeşitli yeşilliklere gelen böcekler bu alanlara kolaylıkla nüfus eder ve varlıklarını sürdürürler. Bulundukları nemli ortam çok daha hızlı çoğalmalarını sağlar.

Pastaneler-cafe -fırınlarda sağlık açısından bir çok hastalığa sebep olabilen hamam böceği ve çeşitleri, gümüşcül, kara böcek bulunur. Fare de pastanelerde sıklıkla görülür. Pastane ilaçlamalarında kokusuz sıvı ilaç ve yemleme yapılan jel ilaç kullanılır. Pastane cafe ilaçlamaları hem müşteri hem de çalışan sağlığını riske sokar. Hamam böceği bulunan bir pastanede çalışan kişilerin evlerinde hamam böceği bulunma olasılığı yüksektir. Kıyafet değişimi sırasında bir böcek kolaylıkla eve taşınıp orada da üreyebilir.

Çevre İlaçlama alanında uzman personeli ile her zaman siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bilinçsizce veya tecrübesiz yetkisiz firmalara yaptırılan ilaçlamalar sizlerin ve müşterilerin sağlığını tehdit ederek zehirlenmelere yol açabilir ve geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir. Kaliteden ve sağlığınızdan ödün vermeden her türlü haşere ve kemirgen sorununuzu çözmeyi siz müşterilerimize taahhüt ederiz.