ilaçlanan alanlar
Apartman ve Siteler

Apartman site ev ilaçlama

apartman ilaçlama, ev ilaçlama mardinYaşadığımız alan müstakil olabilir. Ancak birçoğumuz site ya da apartman gibi toplu yaşam alanlarında yaşamaktayız. Haşere ya da kemirgenler çeşitli nedenlerle yaşadığımız bu alanlara da girip ürerler. Bu gibi alanlarda çatı, bodrum, merdiven boşluğu, havalandırma boşlukları, logarlar, bahçeler gibi alanlara yerleşirler. Bilindiği gibi böcekler ve fareler loş, karanlık ve nemli alanları daha çok severler. Bu gibi alanlarda daha çabuk üreme yaparak çoğalırlar. Böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız apartman ya da sitelerde bulunması kendi yaşadığımız evler içinde tehlike arz eder. Çünkü ortak kullanım alanlarından çeşitli yollarla yaşadığımız evlerin içlerine kadar girebilirler. Örneğin; kapımızı açtığımızda biz fark etmeden bir hamam böceği ya da fare evimize kadar girebilir. Ya da bahçemizde veya bodrumumuzda pire haşere sorunu olabilir. Üzerimizden evimize kadar getirebiliriz. Biliyoruz ki tek evimize taşıdığımız tek bir haşere kısa sürede üreyerek evimizi sarabilir. Bu açıdan site ve apartmanlardaki böcek ve fare sorunu çok önem taşımaktadır.

Site ve apartmanların hijyeni önemlidir. Böcek ve fare ilaçlamasının bu alanlarda yıl içerisinde düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Ortak kullanım alanlarında görülen tek bir böcek bile diğer görünmeyen onlarca böceğin habercisidir. Bu nedenle böcek ve fare sorununda zaman kaybedilmeden profesyonel ilaçlama desteği alınmalıdır.

Site ve apartman ilaçlamasında ciddi bir profesyonellik gereklidir. Çünkü ilaçlanan alan oldukça geniştir. Bu alanlarda bulunan böcek ve fareler için iyi bir gözlem yapılmalı ve en uygun insektisitler (ilaçlar) kullanılmalıdır. Bina iç ve dış alanlarında en çok görülen haşereler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pire haşeresi, fare, çatı faresi, lağım faresi, kertenkele, sinek, karasinek, güve, çıyan, sümüklü böcek, yılan, kırkayak gibi böcek türleridir. Özellikle bu zararlılar bahçe alanlarında görülürler.

Sitenizdeki böcekler ve kemirgenlerden kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden çözüm yolları aramanız gerekmektedir. Çünkü bu tür canlılar oldukça büyük bir hızla üremekte ve yayılmaktadırlar. Kesin çözümün yanında uygun fiyatlarla bu istenmeyen misafirlerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. Böcekler, kemirgenler ve ilaçlama yöntemleri hakkında tam bilgiye sahip kadromuz zamanınızı ve paranızı fazla harcamaya gerek kalmadan ilaçlama yapacak sizi rahatlığa kavuşturacaktır.

Apartman ve Sitele ilaçlama basit ev ilaçlamasından ayrılmaktadır. Bu nedenle profesyonel firmaya başvurmanın gerekliliği büyüktür. İlaçlama firmamız sitenizin ihtiyaç duyduğu ilaçlamayı yapacaktır.