ilaçlanan alanlar
Alışveriş Merkezleri

Alışveriş Merkezi ilaçlamaalışveriş merkezi ilaçlama

İnsanların yoğun olarak dolaştığı yerlerin hijyen olmasında fayda vardır. Çünkü kalabalık olan her yer hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri hem çocukların eğlence yeri, hem de her yaş grubu insanlarının yeme ihtiyacını ve günlük ihtiyaçlarını giderdikleri yer olarak bilinmektedir. Birçok şeyi bir arada bulunduran alışveriş merkezlerinde bit, pire, fare vb. her türlü haşere kolayca bulunmakta ve müdahale edilmezse de içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Bütün bunlarla her iş yerinin tek başına mücadele etmesi neredeyse imkânsızdır ve mutlaka da bilindik bir şirket tarafından ilaçlama yapılmalıdır.

Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyen kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama türlerimizden seçerek siz de alışveriş merkezinizi haşere ve böcek türlerine karşı ilaçlatabilir, kemirgen ilaçlama konularında bizden destek alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi ilaçlama Hizmetimiz günün her saatinde, deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından özenle uygulanmakta olup ilaçlarımız halk sağlığına zararlı ve kanserojen maddeler içermemektedir.